#1 2011-08-31 21:57:11

 Kiiillerss

Nowy Użytkownik

status ---
24192377
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-07-09
Posty: 4
Punktów :   
Deck: Fighter Dual Aura
WWW

Wymiana kart! M.in. Invicible Aura!!!!!!

Witam serdecznie!
Mam pare kart Duel Masters na zamiane! Najlepsze jakie z nich sprzedaje są ze światła i natury.
Więc na zamiane są:
3x Syforce Aurora Elemental
1x Ethel Star Sea Elemental
1x Glena Vuele the Hypnotic
2x Vreemah, Freaky Mojo Totem
1x Techno Totem
1x Diamondia, The Blizzard Rider
1x Lu Gila, Silver Rift Guardian
2x Gigamantis
1x Gandar Seeker of Explosions
2x Invicible Aura!

Karty są jak już pisałem na ZAMIANE
Każda z nich na 100% znajdzie swojego nowego właściciela. Większość z nich ma dobry , i bardz dobry stan.
Na wymiane interesują mnie jedynie karty z ras- Woda/Ogień , oraz Zombie/Necro dragony z ciemności.
Każdy kto jest zainteresowany możliwie wie co one robią. Jakby co moge dać linki. Wszystkie wiadomości proszę zgłaszać na priv!
P.S. na zamiane mam także mnóstwo innych Commonów/Uncommonów z najrozmaitszych cywilizacji. Pytajcie, możliwe że będe je miał! Pozdro


''Idzie Dual Fang przez lasW Gianta noge wlazłGiant się bardzo wkurzyłCały las wyburzyłDia Nork wkroczył do akcji
Przyłaczył się do nowej frakcjiOd tego momentu nowy deck powstałA sojusz tych narodów na wiecznosc pozostał''
Może i banalne ale zawsze mozna się pośmiać :)Karta atutowa/ulubiona:Uberdragon Bajula 13000 Power.Zawsze mogę pomóc !

Offline

 

#2 2011-09-01 12:41:03

feroiv

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 23
Punktów :   

Re: Wymiana kart! M.in. Invicible Aura!!!!!!

napisz mi co masz z natury wody swiatła ewentualnie multi i ogien tez mze bycale napisz tylko dobre karty:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.duel0masters.pun.pl noclegi ciechocinek apartamenty Bułgaria malowanie mieszkania warszawa cena