Duel Masters

Duel Masters

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-11-24 17:16:57

Lux

Administrator

3791680
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 352
Punktów :   
Deck: RUG Bombazar Aggro Deck
WWW

Regeulamin

Witam, drodzy użytkownicy pozwoliłem sobie zrobić skromny regulamin, aby nam się lepiej "żyło".

NA FORUM NIE:
-przezywamy się/ bluzgamy/ obrażamy
-nie klniemy
-nie spamujemy
-nie kłócimy się


Czy nie fajnie jest konwersować w miłej, pogodnej atmosferze? Pamiętajmy po drugiej stronie też jest człowiek, szanuj go, jego zdanie, jego punkt widzenia, jego decyzję.

Jeśli wybuchłaby jakaś kłótnia/spór staramy się to wytłumaczyć i się pogodzić.

Przyznawanie +/-

Kiedy przyznajemy plusa lub minusa niezależnie od rodzaju musimy uzasadnić decyzję np. przyznaję plusa dlatego że (tutaj wpisz nick) mi pomógł (w czym). Nie ma czegoś takiego jak np. przyznaje minusa bo ten kolo ma głupiego avatora... Starajmy się zachować powagę.

Ortografia!
Za robienie błędów nic Ci nikt nie zrobi no ok każdemu się zdarzam, ale qrde nie 20 błędów w 1 zdaniu... Za notoryczne błędy będą przyznawane minusy, jeśli to nie pomoże to swoje posty pisz w wordzie lub sprawdzaj pisownię w słowniku (ew. korzystaj z infobota) . xDD

Oczywiście nieprzestrzeganie regulaminu grozi banem. Pozdrawiam Lux. ;]

Offline

 

#2 2009-01-15 21:52:10

fiuczer

Stały Gracz

7507476
Skąd: Tomaszów Maz
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 186
Punktów :   
Deck: BUY/UY

Re: Regeulamin

Moja koncepcja

Jeżeli osoba będzie miała 5 minusów dostaje bana na miesiąc,10 2miesiące,15 out ze strony i wjazd na hate za gadanie głupot na forum
Minusa dajemy za wszystko co złe
np.
-Nie słuchanie się innych
-bluzgi
-
-gadnie nie na temat w temacie
-pisanie pod wpływem alkoholu(oczywiście chodzi o notoryczne błędy ortograficzne)
-nie wyzywamy sie
-minusa dostanie osoba która oszukuje,czyli daje minusa bez sensownego uzasadnienia
coś jeszcze nie wymieniłem.Jak tak do dopisujcie.I czy podoba wam się pomysł


http://photos.nasza-klasa.pl/13091376/8/main/bf23256d82.jpeg
Baza @ W dodatku chyba za bardzo podnieca się Japońskimi kartami bo ten Alcadeis jest kompletnie nie potrzebny tak jak inne Dżapańce... Chyba, że chce oszpanować kartami to to rozumiem ;]
Baza    NC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gopv.pl/fotowoltaika-kielce.html adsino.net.pl busforum pakiet wellness Ciechocinek zawór do zmywarki wrocław