#1 2011-08-31 21:45:13

 Kiiillerss

Nowy Użytkownik

status ---
24192377
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-07-09
Posty: 4
Punktów :   
Deck: Fighter Dual Aura
WWW

Co lepsze? Magmadragon Jagalzor, czy może Super Dragon Machine Dolzark

To jedziemy!
http://duelmasters.wikia.com/wiki/Super … ne_Dolzark

Armored Dragon/Earth Dragon
Koszt many: 6
Number Mana: 1
Creature
(this creature is put into your mana zone tapped)
Whenever one of your other Creatures that has Dragon in its race attacks,you may choose one of your opponent's creatures in the battle zone that has 5000 or less and put it into his mana zone.
Double breaker.

Tłumaczenie: Kiedykolwiek twoja inna kreatura która ma rase ''Dragon'' zaatakuje, możeszz wybrać 1 kreature przeciwnika w strefie bitwy która ma 5000 lub mniej i położyć ją na jego mane.
Ta kreatura łamie/niszczy 2 tarcze.

Text: Fateful encounter brought them a death battle. Fateful reunion ended their war.
Cywilizacja: (multi) ogień/natura
Artist Atsushi Kawasaki
Rarity: Super Rare



2 karta:
http://duelmasters.wikia.com/wiki/Magmadragon_Jagalzor

Volcano Dragon
Koszt many: 6
Number many: 1
Creature
Dauble breaker.
Turbo rush ( jeżeli jakaś inna twoja kreatura zniszczy jakąś tarcze ta kreature może użyć swojej umiejętności do końca tury)
Each of your creatures in the  battle zone has ''speed attacker.'' (A creature that has ''speed attacker doesn't get summoning sickness)

Tłumaczenie:
Double breaker-Ta kreatura łamie/niszczy 2 tarcze.
Turbo rush(Każda twoja kreatura w polu bitwy jest speed attackerem. (ta kreatura nie ma choroby przyzwania, tzn. może atakować od razu po wejściu w pole bitwy.)
Cywilizacja: Ogień
Artist: Naoki Saito
Rairty: Very Rare
Text: ---

Tutaj chciałbym poznać tylko i wyłącznie wasze opinie ponieważ kumpel mnie o to pyta i od tego co moge uwzględnić będzie zależało jakie karty da mi na zamiane Mam je obydwie i z tego co u nich zauważyłem to to, że mają chodź taki sam koszt, to Jagalzor ma lepszą umiejętność i czasami o wiele bardziej korzystną. Lecz Dolzark może nam uratować tyłek , niestety tym samym wzmocnić przeciwnika. Bo często ta 1 mana zawsze do czegoś brakuje!  Przeszkodą u Jagalzora zawsze jest Turbo Rush. Na ''samotny'' zaskok to on raczej dużo szans nie ma. No ale jest za mało many oraz jest DB. Podobnie Dolzark z tysiącem więcej. Dolzark chyba słusznie ma to +1000 więcej ponieważ jego umiejętność bardziej jest na ''nie'' niż na tak. Poza tym to również zależy od tego ile mamy Dragonów w bitwie/decku. Teraz spójrzmy na plusy:
Jagalzor:
+Efekt świetny, ale tylko jeżeli mamy jakichś czynnych Attackerów w bitwie.
+Double Breaker
+Koszt many wmiare adekwatny do umiejętności. (bo wątpie żeby kosztował 5 man ;d)
+Rasa pozwala ewoulować w Dragony takie jak np. Bajula.
+Przyznajcie że fajnie wygląda ;d

Dolzark:
+Dużo tysięcy w porównaniu do many
+Kosztuje mało many nawet z efektem
+Tak samo jak Jagalzor może ewoulować w Dragony
+Umiejętność przydatna ale tylko CZASAMI


Ogólnie myślę że Jagalzor jest lepszy. Podoba mi się jego umiejętność i przydatność. Wg mnie jest lepszy prawie pod każdym względem od niego. Tylko ten tysiąc mocy więcej u Dolzarka go paraliżuje
To moja ocena. Teraz wy powiedzcie co myślicie?


''Idzie Dual Fang przez lasW Gianta noge wlazłGiant się bardzo wkurzyłCały las wyburzyłDia Nork wkroczył do akcji
Przyłaczył się do nowej frakcjiOd tego momentu nowy deck powstałA sojusz tych narodów na wiecznosc pozostał''
Może i banalne ale zawsze mozna się pośmiać :)Karta atutowa/ulubiona:Uberdragon Bajula 13000 Power.Zawsze mogę pomóc !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce hotelnadmorskileba.com.pl pakiety wellness Ciechocinek iftbu malowanie ścian warszawa cena