#1 2009-03-02 16:01:22

Revcio

Moderator

2385337
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 154
Punktów :   
Deck: RUG

Cryptic Totem

http://wizards.com/global/images/duelmasters/general/cryptic_totem.jpg
Name: Cryptic Totem
Type : Creature
Koszt: 6
Moc: 6000
Efekt:
- Gdy ta kreatura jest tapnięta twój przeciwnik nie może używać zdolności shield trigger spod swoich tarcz.
- Podwójny łamacz
Set : DM-07
Rarity: Rare

Karta Cryptic Totem jest najlepszą kartą do OTK, gdy jest blokuje tak denerwujący ST jak Holy Awe, Terror Pit, Natural Snare, Soulswap i wszystkie inne! Najważniejszym aspektem tej karty jest jej combo z Magmadragon Jagalzor. No cóż, jego moc nie pozwoli nam go dać do decka na Bombazarze, bo gdy wejdzie bombek zniszczy nam Cryptica. Rasa Mystery Totem jest w sobie dobrą, ale nie docenianą rasą w której znajdziemy takie karty jak Cryptic Totem, Techno Totem, Bliss totem itd. Dzięki civilizacji z wysokim mana rush wezwiemy tę kartę możemy wezwać tę kartę o turę wcześniej i wykończyć go o wiele szybciej. Rarity ma całkiem wyważone jak na taki wspaniały efekt. Wielką też jego wadą, ale raczej posiadanie go, że stawia potencjalne zagrożenie dla przeciwnika i będzie starał się go zniszczyć jak najprędzej. A jeszcze ma DB, chyba każdy gracz z civ natury potrzebuje Cryptic Totema. Set ma całkiem dobry, ale jego rarity trochę przeszkadza w wyciągnięciu go  z boostera.


:Jest to KT zrobiona na szybko by była xd


LoL


http://images4.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/3/35/Nie_dzieciom_neostrady1.jpg

Offline

 

#2 2009-03-02 16:57:32

Bazagazeal

Administrator

12022380
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 256
Punktów :   
Deck: RUB, BUY, RUG, RYG

Re: Cryptic Totem

Karta słabo opisana, ale ważne że jest.
Mi się nie chciało pisać xD
Ok. Wiem mam napisać za tydzień xP
Karte jest dobra praktycznie tylko do OTK.
Świetnie współpracuje z Jagalzor'em.

Ocena: 5/6


Baza Rulez x___X

Offline

 

#3 2009-03-02 17:30:32

Lux

Administrator

3791680
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 352
Punktów :   
Deck: RUG Bombazar Aggro Deck
WWW

Re: Cryptic Totem

Karta najlepsza do OTK - Powtarzacie się

Ocena 5+/6

Offline

 

#4 2009-03-02 18:55:17

pit21

Administrator

5520329
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 251
Punktów :   
Deck: BUY Guardian Control Deck.:]

Re: Cryptic Totem

Mam małe pytanie czemu do jest "przyklejony" ?????? By się wyróżniało ;]
OTK, OTK. XDDDD
Świetna w OTK. xDDDD
Z jagą ideolo.

Offline

 

#5 2009-03-09 12:45:45

Mimi-chan

Stały Gracz

1896265
Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 70
Punktów :   
Deck: co pod rękę wpadnie :P

Re: Cryptic Totem

Było mi na gadu napisać, żebym KT zrobiła, to by była porządna (tzn nie żeby Twoja była słaba, Revciu, ale mało czasu poświęciłeś na opis a ja mogłabym się bardzoo przyłożyć.) Bo wiecie, ja lubię pisać, pod warunkiem że taki Mexiu nie dyszy mi nad karkiem i nie czepia się dosłownie wszystkiego (czyt. tego, że rodzina się wita, albo bohater nie tylko nap... ekhm... rozwala szildy, ale też ma ludzkie uczucia). Nie mówię tu o sensownej, przemyślanej krytyce, która bardzo mi pomaga, ale... o to się mie rozchodzi, żeby nikt nie obrażał, kiedy nic sensownego nie potrafi powiedzieć

uff, się rozpisałam następnym razem jak będzie trza coś napisać, to piszcie do mnie na gadu, bo bo nie zawsze czytam SB.
Amen

To jest z zeszłego tygodnia KT więc pisz !!


O Wy! Kto śmiał się bawić moją sygną?!
Wykastruję!
Mamusiu, Revcio mnie przezywa! ;(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ivwananji II - Kat-Onga Apartments ciechocinek hotel wellness malowanie elewacji warszawa cennik BoĂŽte de vitesses automatique Jeep